• 16 lipca w poniedziałek: Wspomnienie NMP z Góry Karmel;
  • 20 lipca w piątek: Wspomnienie bł. Czesława, prezbitera;
  • 21 lipca w sobotę: Wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera
    i doktora Kościoła;

1. Za tydzień będziemy zbierać ofiary do puszek na zakup produktów żywnościowych na poczęstunek dla pielgrzymów z Ełku i Warszawy, którzy przybędą do naszego Sanktuarium na początku sierpnia.
  2. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w uroczystości inauguracji Światowego Centrum Modlitwy o Pokój, Kaplicy Wieczystej Adoracji, która będzie miała miejsce w dniu 1 września tego roku o godz.12.00. Od dnia dzisiejszego w zakrystii są do odebrania wejściówki dla parafian do specjalnego sektora. Pozostali wierni, spoza parafii, proszeni są o rejestrację przez stronę internetową kaplica.niepokalanow.pl.
  3. W sobotę zapraszamy wiernych na Apel Maryjny, który odprawiamy o godz. 21.00.
  4. W minionym tygodniu odszedłdo wieczności: śp. Włodzimierz Gęgniewicz l. 61 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz mudać Panie…