• 9 lipca w poniedziałek: Wspomnienie św. męczenników Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy;
  • 10 lipca we wtorek: Wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy;
  • 11 lipca w środę: Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;
  • 12 lipcaw czwartek:Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
  • 13 lipca w piątek: Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;

1. 11 lipca przybędzie do nas XXI pielgrzymka Diecezji Łomżyńskiej do Niepokalanowa w intencji Trzeźwości Narodu. O godz. 11.00 pielgrzymi będą uczestniczyć we Mszy świętej w naszej bazylice.
  2. W piątek 14 lipca w czasie wieczornej Mszy świętej za  przyczyną św. Maksymiliana modlić się będziemy w intencji rodziców i małżonków naszej parafii i pielgrzymujących do naszego Sanktuarium, szczególnie tych, które zawarły sakrament małżeństwa w miesiącu lipcu.
  3. W sobotę zapraszamy wiernych na Apel Maryjny, który odprawiamy o godz. 21.00.
  4. W sobotę odbędzie się Nocna pielgrzymka z Miedniewic do Niepokalanowa. Z tej racji Msza św. poranna w niedzielę będzie sprawowana o godz. 5.45.
  5. Przypominamy, że w naszej bazylice od poniedziałku do piątku w godz.16.00 – 18.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W minionym tygodniu odszedłdo wieczności: śp. Jacek Buda l. 45 z Teresina Gaju. Wieczny odpoczynek racz mudać Panie…