1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Święto św. Marii Magdaleny, we wtorek Święto św. Brygidy, w środę wspomnienie św. Kingi, w czwartek Święto św. Jakuba Apostoła, w piątek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.
  2. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, w czwartek po Mszy św. o godz. 11.00 i 18.00 nastąpi poświęcenie pojazdów na parkingu przy Bazylice.
  3. W sobotę odbędzie się w Niepokalanowie Ogólnopolski Dzień Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej. Zapraszamy parafian, ministrantów, pielgrzymów oraz wszystkich, którzy chcą uczcić pamięć św. Maksymiliana Marii Kolbego idącego za brata do bunkra głodowego w Auschwitz. Główna Msza święta będzie sprawowana na ołtarzu polowym o godz. 11.00. Szczegółowy program w gablocie.
  4. Wszystkich, którzy pragną włączyć się we wspólne pielgrzymowanie
    z naszej parafii w grupie brązowej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej, informujemy, że zapisy dokonują się za pośrednictwem strony www.wapm.waw.pl
  5. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.