1. Dzisiaj podczas Mszy o godz. 18.00 nastąpi zakończenie Misji Świętych.
  2. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30; zaś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.00.
  3. Jutro rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne w szkole podstawowej w Budkach Piaseckich a w środę – w Teresinie. Otoczmy je modlitwą, aby przyniosły jak największe owoce.
  4. W piątek o godz. 20.00 w Bazylice zostanie odprawiona Msza Święta z błogosławieństwem dla uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
  5. W sobotę w kaplicy św. Maksymiliana o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Radia Maryja, telewizji Trwam i naszej Ojczyzny. Także w tym dniu zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. Modlitwę o dobre owoce Wielkiego Postu rozpoczniemy w domu parafialnym o godz. 19.30.
  6. Zapraszamy dziewczęta należące do Bieli na przymiarkę strojów, która odbędzie się w najbliższą sobotę w salce koło kaplicy Adoracji. Starsze dziewczyny zapraszamy na godzinę 12.00, natomiast młodsze oraz te, które chcą dołączyć do Bieli, na godzinę 13.00.
  7. W sobotę łącząc się z kościołami w całej Polsce rozpoczynamy Nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Modlitwy nowennowe odmawiać będziemy na zakończenie Mszy świętych o 11.00 i 18.00 w tygodniu a w niedziele na zakończenie Mszy o 10.00 i w ramach nabożeństwa Gorzkich Żali.
  8. Kosz na produkty spożywcze i chemiczne dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii jest wystawiony na furcie klasztornej. Rozdzielaniem tych darów zajmie się parafialny Zespół Caritas.
  9. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do oznaczonej puszki przy wyjściu z Bazyliki.
  10. W przedsionku Bazyliki rozprowadzane są świece na stół wielkanocny.
  11. Na stronie internetowej parafii oraz w gablocie umieściliśmy list
    Kard. Kazimierza Nycza
    do archidiecezjan. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.
  12. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.