1. Zapraszamy na Mszę z modlitwą o uzdrowienie dziś o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu w liturgii w sobotę obchodzimy święto św. Kazimierza.
  3. Dzisiaj po wszystkich Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.
  4. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30; zaś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które głosił będzie o. Michał Chaciński, w niedziele o godz. 17.00.
  5. Zapraszamy na cykl mini-katechez nt. siedmiu sakramentów świętych pt. „Nie z tego świata. Będą one głoszone we wszystkie niedziele Wielkiego Postu podczas Mszy świętej o godz. 10.00.
  6. Jutro rozpoczynają się wielkopostne rekolekcje dla Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w tym czasie w intencji młodzieży.
  7. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: w I czwartek miesiąca Msza św. o godz. 18.00 a po niej nabożeństwo Godziny Świętej. W I piątek spowiedź dla dzieci o godz. 16.30 a o 17.00 Droga krzyżowa, po której udzielana będzie Komunia Św. Tego dnia udamy się z posługą do chorych naszej parafii. Msza święta w Budkach Piaseckich o godz. 17.00.
  8. W sobotę o godz. 19.30 odbędzie się kolejny Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza młodzież, a w sposób szczególny tych, którzy mają problemy ze spowiedzią, dawno nie korzystali z tego sakramentu lub potrzebują duchowej rozmowy.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  10. Również w niedzielę o godz. 15.00 rozpoczynamy w domu parafialnym kolejny cykl katechez przedmałżeńskch. Pary, które chcą wziąć udział, mogą zapisać się mailowo. Adres znajduje się na stronie internetowej parafii.
  11. Darem wielkopostnego okresu i wyrazem naszej miłości względem bliźnich niech będą również złożone produkty spożywcze i chemiczne dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii. Kosz na te produkty jest wystawiony przy ołtarzu św. Antoniego. Rozdzielaniem tych darów zajmie się nasz parafialny Zespół Caritas.
  12. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  13. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Robert Krawczyk, l. 45 z Serok Parceli, śp. Zofia Stępniak, l. 68 z Teresina i śp. Halina Kozera, l. 86 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie …