1. Nabożeństwa Majowe w Bazylice odprawiane są w niedziele o godz. 17.00,
      w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30.
    2. W czwartek 13 maja obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Tego dnia zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą do kaplicy pod wezwaniem NMP z Fatimy w Niepokalanowie – Lasku o godz. 18.00. Wcześniej o godz. 17.30 odbędzie się nabożeństwo z różańcem fatimskim i litanią loretańską.
    3. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.
    4. Zapraszamy w sobotę na spotkanie kobiet z cyklu „Świętość w zwyczajności”. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11.00, po niej różaniec w intencji kobiet. O 13.00 konferencja o modlitwie oraz modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie ze zniewoleń w sali św. Bonawentury. Zakończenie koronką do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Szczegóły na Facebook-u: świętość w zwyczajności.
    5. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dwie grupy dzieci klas trzecich podczas Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 będą przeżywać uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź święta dzieci i rodziców w sobotę o godz. 14.00. W związku z tym w Kaplicy Sanktuarium Św. Maksymiliana będą sprawowane dodatkowe Msze Święte o godz. 10.00 i 11.30 dla osób, które nie są związane z uroczystościami pierwszokomunijnymi oraz dla osób, które zamówiły intencje mszalne na te godziny.
    6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę na Podlasie w dniach 4-6 czerwca 2021. W programie: Prostyń, Zuzela, Augustów, Suchowola, Sokółka i Święta Woda. Koszt 450 zł. Szczegóły programu na tablicy przy Bazylice i na tablicy przed Bazyliką.
    7. Zachęcamy do lektury listu naszego arcybiskupa Kard. Kazimierza Nycza. Przybliża w nim postacie Czcigodnych Sług Bożych: Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej, których beatyfikacja odbędzie się 12 września br. W liście podejmuje również temat pandemii i bieżących spraw archidiecezji. List jest dostępny na stronie internetowej naszej parafii.
    8. Dzisiaj przed Bazyliką Fundacja Życie i Rodzina przeprowadza zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy StopLGBT.
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab