1. Dziś – Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej, rozpoczynająca Wieki Tydzień i przypominająca mesjański wjazd Chrystusa do Jerozolimy. O godz. 17.00 ostatnie nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy!
  2. Dziękujemy dobremu Bogu za dar rekolekcji wielkopostnych, prosząc o błogosławione owoce tego czasu. Dziękujemy też wszystkim naszym parafianom za liczny udział w rekolekcjach wielkopostnych i w Drodze Krzyżowej ulicami naszej parafii, za to piękne publiczne świadectwo naszej wiary.
  3. Wszystkim, którzy złożyli ofiary na wystrój bazyliki na czas paschalny oraz dary dla najbardziej potrzebujących, mówimy z serca płynące: Bóg zapłać! W intencji wszystkich Ofiarodawców modlić będziemy się na Mszy świętej w Wigilię Paschalną.
  4. Dziś od godz. 8.00 dzieci korzystające z naszej parafialnej świetlicy wraz z opiekunami będą rozprowadzają własnoręcznie zrobione świąteczne ozdoby za dobrowolną ofiarę, która będzie przeznaczona na dalsze funkcjonowanie świetlicy.
  5. W tym tygodniu na nowo będziemy przeżywać najważniejsze wydarzenia naszej wiary: Ustanowienie Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa oraz Mękę, Śmierć i Zmartwych­wstanie Chrystusa.