adoracja-najswietszego-sakramentu-w-intencji-poju-w-syrii

W obchody Jubileuszu Miłosierdzia na całym świecie wpisuje się inicjatywa „24 godziny dla Pana”, która rozpocznie się w piątek 4-go, a zakończy w sobotę 5-go marca. Ojciec Święty zachęca, aby w ramach tej inicjatywy umożliwić wiernym udział w sakramencie pojednania i pokuty oraz adorację Najświętszego Sakramentu.

W Niepokalanowie adoracja będzie miała miejsce w Sanktuarium-Kaplicy św. Maksymiliana. Rozpocznie się koronką do Miłosierdzia Bożego 4 marca o godz. 15:00, a zakończy 5 marca nabożeństwem o godz. 15:00. Możliwość sakramentu pokuty będzie istniała w Bazylice w zwykłych porach.

Poniżej udostępniamy kalendarz z możliwością rezerwacji czasu adoracji. Zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie Członków Wspólnot Parafialnych do tego czuwania, uczyńmy wszystko, aby w godzinach nocnych Chrystus Eucharystyczny nie był sam. Ofiarujmy naszą modlitwę o dobre owoce rekolekcji parafialnych.