1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
  2. W piątek odbędzie się czuwanie modlitewne przed pierwszą sobotą. Rozpoczęcie o 19.00 w kaplicy św. Maksymiliana. W sobotę spotkanie „Oddaj się Maryi”. O 9.30 w sali św. Bonawentury konferencja i świadectwa, o 11.00 w Bazylice Msza św. z zawierzeniem i nabożeństwo wynagradzające. Możliwość ciepłego posiłku, o 14.00 konferencja Marty Przybyły pt. „Owoce modlitwy za kapłanów”.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je paulin o. Michał Fuksa. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Zapraszamy do jak najliczniejszego skorzystania z nauk oraz ze spowiedzi. Tego dnia po Mszy o 10.00 odbędzie się spotkanie Żywego Różańca.
  4. W piątek 1 kwietnia o godz. 20.00 w Bazylice zostanie odprawiona Msza święta z błogosławieństwem dla uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Trasa rozpocznie się i zakończy na placu przed świątynią.
  5. W czwartek 7 kwietnia o godz. 19.00 w Bazylice odbędzie się koncert pieśni wielkopostnych „Stabat Mater” w wykonaniu zespołu Mazowsze.
  6. W celu poprawy bezpieczeństwa dla pieszych i pojazdów pod torami przy ul. O. Maksymiliana Kolbego będzie wykonany tunel. W związku z tą inwestycją przesunięte będzie koryto rzeki Teresinki a figura Matki Bożej Niepokalanej przy budynku pocztowym przeniesiona w inne miejsce. Zainteresowanych wskazaniem nowej lokalizacji figury na terenie klasztoru Niepokalanów zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę o godz. 20.00 do Domu Parafialnego.
  7. W koszu przy ołtarzu św. Antoniego zbieramy produkty spożywcze i chemiczne dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii. Rozdzielaniem tych darów zajmie się parafialny Zespół Caritas.
  8. Zachęcamy do częstej modlitwy o pokój w naszej kaplicy wieczystej adoracji – Światowym Centrum Modlitwy o Pokój.
  9. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do oznaczonej puszki przy wyjściu z Bazyliki. W intencji wszystkich Ofiarodawców modlić się będziemy na Mszy świętej w Wigilię Paschalną.