1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – Najświętsze Imię Jezus.
  2. W czwartek 6. stycznia obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie zwaną Uroczystością Trzech Króli. Porządek Mszy niedzielny. Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Tego dnia w parafii Szymanów odbędzie się X Orszak Trzech Króli, który rozpocznie się Mszą świętą
    w kościele w Szymanowie o godz. 11.30.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej. W I czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo godziny świętej w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek spowiedź dla dzieci przez cały dzień, a o 18.00 Msza św. Tego dnia przed południem udamy się z posługą do chorych naszej parafii. Z racji kolędy nie będzie Mszy w kaplicy w Budkach.
  4. Dnia stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Program Kolędy jest umieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii. Jest on również wyłożony w formie broszury na stolikach pod chórem. Ofiary złożone podczas wizyty zostaną przeznaczone na kontynuowanie prac modernizacyjnych wewnątrz kaplicy cmentarnej oraz w salach duszpasterskich domu parafialnego. Osoby, które w tym roku wolałyby nie uczestniczyć w Kolędzie ze względu na chorobę lub po prostu obawiając się zarażenia, prosimy, aby zgłosiły to telefonicznie lub mailowo do kancelarii. Prosimy, by dzwonić do kancelarii w godz. 10.30-12.00.
  5. Przez cały styczeń kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku jedynie przed południem w godz. 9.00-10.30.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Mieczysław Krejner, l. 87 z Serok Parceli. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…