1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  2. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską. Program Kolędy jest umieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii. Ofiary złożone podczas wizyty zostaną przeznaczone na kontynuowanie prac modernizacyjnych wewnątrz kaplicy cmentarnej oraz w salach duszpasterskich domu parafialnego.
  3. Przez cały styczeń kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku jedynie przed południem w godz. 9.00-10.30.
  4. W sobotę Mszą o 11.00 rozpocznie się spotkanie formacyjne kobiet „Świętość w zwyczajności”. W programie konferencja, warsztaty i modlitwa.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Braci z naszego seminarium w Łodzi, którzy promować będą kleryckie czasopismo „Nasze Życie”.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Czesław Michalak, l. 89 z Paprotni, śp. Artur Bieniek, l. 39 z Serok Wsi i śp. Robert Dylik, l. 53 z Paprotni. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…