1. Dziś po wszystkich Mszach świętych zbierane są ofiary do puszek na zakup produktów żywnościowych na poczęstunek dla pielgrzymów z Ełku i Warszawy, którzy przybędą do naszego Sanktuarium na początku sierpnia.
  2. W najbliższą sobotę rozpocznie się Ogólnopolski Dzień Modlitw Rycerstwa Niepokalanej pod hasłem: „Nie umarł, oddał życie” w 80. rocznicę męczeńskiej ofiary św. Maksymiliana. Szczegółowy plan spotkania znajduje się w gablocie przed Bazyliką oraz na stronie internetowej mi-polska.pl Zapraszamy na tę wspólną modlitwę wszystkich Rycerzy Niepokalanej z naszej parafii i okolic. Również w sobotę w kaplicy św. Maksymiliana o godz. 8.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i naszej Ojczyzny.
  3. W tym roku wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, przypada w niedzielę. Z tej racji podczas wszystkich Mszy świętych będzie odmawiana modlitwa błogosławieństwa kierowców i pojazdów a bezpośrednio po Mszach nastąpi pokropienie pojazdów wodą święconą na parkingach przy domu parafialnym i przed Bazyliką.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę parafialną do Karpacza w dniach 27-29 sierpnia. Szczegóły programu w gablocie.
  5. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki „Zaułek Aniołów” znajdującej się za domem parafialnym.
  6. Trwają prace remontowe w kaplicy na cmentarzu parafialnym. Zwracamy się do Parafian i osób związanych z Niepokalanowem o wsparcie finansowe. Ofiary na ten cel można składać w kancelarii parafialnej bądź dokonując przelewu na konto parafialne. Szczegóły znajdują się na ulotkach wyłożonych pod chórem.