1. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 jeden z naszych braci neoprezbiterów o. Grzegorz Świerkosz odprawi w Bazylice Mszę Świętą prymicyjną z uroczystym błogosławieństwem prymicyjnym. Osoby, które przyjmą błogosławieństwo, będą mogły uzyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszamy!
  2. Za tydzień będziemy zbierać ofiary do puszek na zakup produktów żywnościowych na poczęstunek dla pielgrzymów z Ełku i Warszawy, którzy przybędą do naszego Sanktuarium na początku sierpnia.
  3. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki „Zaułek Aniołów” znajdującej się za domem parafialnym.
  4. Rozpoczynamy prace remontowe w kaplicy na cmentarzu parafialnym. Zwracamy się do Parafian i osób związanych z Niepokalanowem o wsparcie finansowe. Ofiary na ten cel można składać w kancelarii parafialnej bądź dokonując przelewu na konto parafialne. Szczegóły znajdują się na ulotkach wyłożonych pod chórem.