1. W czwartek, 11 lutego, we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy 29. Światowy Dzień Chorego. Tego dnia na Mszy św. o godz. 11.00 oraz o 18.00 udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych, a na zakończenie Mszy o 11.00, błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. W tym dniu po Mszach św. będzie rozprowadzana woda z Lourdes i cudowne medaliki.
  2. W sobotę 13 lutego w naszej Bazylice obędzie się pierwsze spotkanie Różańca Rodzin, inicjatywy osób świeckich modlących się w intencjach rodzin. W programie Msza św. o godz. 11.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Różaniec o jedność i świętość rodzin. Wieczorem w kaplicy św. Maksymiliana odbędzie się czuwanie modlitewne w ramach Pieszej Pielgrzymki Nocnej z Miedniewic do Niepokalanowa. O 20.30 różaniec, Apel Maryjny, Msza św., Droga Krzyżowa i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 5.15. Na zakończenie czuwania Msza św. w Bazylice o godzinie 5.45.
  3. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska, zwana Kolędą. W trakcie wizyty prowadzimy zapisy osób chętnych do podjęcia się jednogodzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu raz w miesiącu. Osoby, które w tym roku wolałyby nie uczestniczyć w Kolędzie, prosimy, aby zgłosiły to telefonicznie lub mailowo do kancelarii. Prosimy, by dzwonić w godz. 10.00-12.00.
  4. Do dzisiaj trwa zbiórka darów dla pacjentów oddziału wewnętrznego COVID w szpitalu powiatowym w Sochaczewie. Można je składać w koszu przy ołtarzu św. Józefa w Bazylice.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Barbara Michalska, l. 94 z Teresina i Wiesław Jurczewski, l. 73 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…