1. Jutro Msze święte będą odprawiane w porządku niedzielnym. Tradycją lat ubiegłych w tym dniu wspomagamy modlitwą i ofiarami złożonymi na tacę katolickie uczelnie w naszej Ojczyźnie.

 

  1. W czasie Adwentu parafialna „Caritas” prowadziła zbiórkę darów dla osób potrzebujących z naszej parafii oraz przeprowadzona została zbiórka w ramach akcji „Paczuszka dla maluszka”. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem niezwykłej hojności darczyńców. Mimo trudnej sytuacji epidemicznej udało się zebrać olbrzymią ilość paczek. W imieniu wszystkich obdarowanych składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. W Niedzielę Świętej Rodziny, tj. 27 grudnia, podczas Mszy o godz. 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00 będzie możliwość wzięcia udziału w obrzędzie odnowienia ślubowania małżeńskiego. W sposób szczególny na te Msze zapraszamy małżeństwa, aby mogły otrzymać szczególne błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia.
  3. Tego samego dnia o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą i modlitwę o uzdrowienie przed Najświętszym Sakramentem.
  4. W związku z wprowadzeniem kwarantanny narodowej pragniemy poinformować, iż planowana wizyta duszpasterska w naszej parafii zostaje przełożona na termin późniejszy. Szczegóły co do czasu a także formy jej przeprowadzenia podamy w drugiej połowie stycznia.
  5. Przed głównym wejściem do Bazyliki trwa remont schodów. Na stoliku pod chórem znajdują się ulotki informacyjne o remontowanych schodach z numerem konta bankowego. Dziękujemy za wszystkie ofiary na ten cel.