1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
  • 29 lipca, w środę: Wspomnienie św. Marty.
  • 31 lipca w piątek: Wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera;
  • 1 sierpnia w sobotę: Wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego, biskupa;

  1. Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę w sali św. Bonawentury odbędą się projekcje filmu „Nieplanowane”. Początek projekcji o godz. 11.00 i 14.15. Słowo wstępu przed filmem i wymianę zdań poprowadzi Wiesława Kowalska, obrończyni życia.
  2. W sobotę z racji 76. rocznicy Powstania Warszawskiego pamiętajmy w modlitwie o poległych Powstańcach. Tego dnia w naszej Archidiecezji o godz. 17.00 zostaną uruchomione dzwony kościelne.
  3. Od poniedziałku 3 sierpnia zaczynamy przyjmowanie rezerwacji ślubów na rok 2021 dla narzeczonych spoza naszej parafii.
  4. W piątek, 31 lipca, w kaplicy Św. Maksymiliana odbędzie się czuwanie modlitewne przed pierwszą sobotą. Początek o godz. 19.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa z rozważaniami, o 21.15 Eucharystia a po niej w kaplicy adoracji całonocna modlitwa w ciszy. Natomiast w sobotę, 1 sierpnia, odbędzie się spotkanie „Oddaj się Maryi”. O 9.30 w sali św. Bonawentury konferencja i świadectwa, o 11.00 Eucharystia z oddaniem wszelkich spraw Matce Bożej połączone z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi.  O godz. 13.40 w sali św. Bonawentury Ewa Storożyńska wygłosi konferencję pt. „Cud nad Wisłą – Było nie minęło”. Zakończenie około godz. 15.00. Więcej na stronie www.niepokalanów.pl.
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Marek Kiewicz l. 68 z Serok Parceli i br. Zdzisław Dziedzic, l. 64 z naszego klasztoru. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…