1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
  • 13 lipca w poniedziałek: Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
  • 15 lipca w środę: Święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
  • 16 lipca w czwartek: Wspomnienie NMP z Góry Karmel;
  • 18 lipca w sobotę: Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

  1. Dziś na wszystkich Mszach świętych śpiewamy Te Deum jako dziękczynienie dobremu Bogu za łaskę ocalenia naszego klasztoru przed pandemią.
  2. W następną sobotę 18 lipca odbędzie trzecie Nabożeństwo Pokutne za grzechy przeciwko życiu. O godzinie 11.00 Msza św. o całkowite zaprzestanie aborcji, następnie przed Najświętszym Sakramentem wynagrodzenie za grzechy wszystkich odpowiedzialnych za zabijanie nienarodzonych dzieci. O 13.00 w sali św. Bonawentury projekcja filmu Nieplanowane. Film ten będzie można obejrzeć także dzisiaj i w przyszłą niedzielę o godzinie 11.00 i o 14.15. Wstęp – dobrowolna ofiara na pokrycie kosztów licencji i dzieła obrony życia podejmowane przez Niepokalanów. Zapraszamy.