1. W poprzednią niedzielę zbieraliśmy do puszek ofiary na pomoc siostrom klaryskom. Zebraliśmy 3175zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

  1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe w naszej parafii, które prowadzi Paweł Maliński – dominikanin. Nauki rekolekcyjne będą w poniedziałek i wtorek na Mszach św. o godz. 11.00 i 18.00 oraz dodatkowa nauka o godz. 20.00. Msza św. z nauką w kaplicy w Budkach Piaseckich będzie w poniedziałek i wtorek o godz. 16.00.
  2. Dziś zapraszamy na koncert z udziałem Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w związku z prowadzoną na terenie gminy akcją charytatywną „Niebieska Gwiazdka”. Koncert odbędzie się po Mszy św. o godz. 10.00 w Sali św. Bonawentury. Osoby, które chciałyby przyłączyć się do akcji, mogą przynieść ze sobą drobne podarunki, np. słodycze, zabawki, żywność czy artykuły szkolne.
  3. Przypominamy, że Msze święte o Matce Bożej, zwane roratami, odprawiane są w dni powszednie o godz. 7.00 rano.
  4. Zachęcamy do wspierania dzieł charytatywnych prowadzonych przez naszą parafię. Dary żywnościowe dla ubogich można składać do kosza umieszczonego w bazylice do piątku. Wszystkich chętnych mężczyzn zapraszamy w najbliższą sobotę na godz. 9.00. do ukończenia „żywej szopki”.
  5. W sobotę 22 grudnia o godz. 9.00 w kaplicy św. Maksymiliana będzie sprawowana Msza św. w intencji naszej Ojczyzny, TV Trwam i Radia Maryja.
  6. Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie otrzymali opłatków wigilijnych, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  7. Program wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą jest umieszczony na stoliku pod chórem, w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii.