1. Dziś w naszej parafii rozpoczyna się wizytacja duszpasterska, którą przeprowadzi Ks. Bp Piotr Jarecki, który będzie obecny i wygłosi Słowo Boże na wszystkich Mszach św. O godz. 17.00 w sali na górze Domu Parafialnego spotka się z przedstawicielami grup i wspólnot parafialnych. W poniedziałek nawiedzi instytucje znajdujące się na terenie naszej parafii. Spotka się również z dziećmi i młodzieżą Szkoły Podstawowej w Teresinie.

  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Biblijną pod hasłem Weźmijcie Pismo Święte.Rozpoczyna ona X Ogólnopolski Tydzień Biblijny, który pod tym samym hasłem trwa do soboty, 21 kwietnia br. Przypominamy, że w domu parafialnym w każdy czwartek o godz. 19.00 odbywa się spotkanie Wieczernika biblijnego. Serdecznie zapraszamy.
  2. Po zimowej przerwie wznawia swą działalność Kino +, które w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niepokalanów we Wrocławiu zaprasza
    w niedzielę, 6 maja, na projekcję filmu produkcji gruzińskiej pt. „Rozdzieleni”. Pokaz o godz. 14.00 w Sali św. Bonawentury. Wstęp wolny.
  3. Spotkanie modlitewne dorosłych Rycerzy Niepokalanej w sobotę, 21 kwietnia, o godz. 19:30 w Kaplicy św. Maksymiliana.
  4. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Halina Ludwicka, l. 79 z Paprotni, śp. Michał Andrzejewski, l. 31 z Teresina, śp. Marianna Kamińska, l. 95 z Nowej Piasecznicy, śp. Stanisław Niedźwiecki, l. 70 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…