• 18 lipca w poniedziałek: Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera;
  • 20 lipca w środę: Wspomnienie bł. Czesława, prezbitera;
  • 21 lipca w czwartek: Wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła;
  • 22 lipca w piątek: Święto św. Marii Magdaleny;
  • 23 lipca w sobotę: Święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy;

1. Tydzień temu zbieraliśmy ofiary do puszek na zakup produktów żywnościowych na poczęstowanie pielgrzymów z Ełku i Warszawy. Zebraliśmy 3840 zł. Dziękujemy wszystkim za ofiarność serca.
  1. W tym tygodniu rozpoczynamy w naszej parafii Tydzień Misyjny, podczas którego będziemy gościć w naszych domach młodzież przybywającą na ŚDM. Będą to grupy z: Hong Kongu, Hondurasu, Malty i Dominikany. Zapraszamy do udziału we wspólnych punktach programu pobytu w Niepokalanowie. Szczegółowy plan jest umieszczony w gablocie przed bazyliką.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. o. Aleksy Franciszek Wrzosek l. 79 z naszego klasztoru. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…