1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Święto św. Józefa z Kupertynu; we wtorek wspomnienie świętych Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy; w środę Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w piątek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.
  2. W sobotę organizujemy parafialną pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Świętej Rodziny w Miedniewicach. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w pątniczym szlaku szczególnie rodziny naszej parafii, by wspólnie modlić się o świętość życia dla nich. Wyjście nastąpi o godz. 7.00 rano sprzed Bazyliki. Powrót z Miedniewic autokarem. Szczegółowe informacje u o. Piotra Sochy.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
  4. Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej w pierwszym tygodniu ferii zimowych w dniach 14-21 lutego 2023 r. Zapisać się można w kancelarii parafialnej bądź bezpośrednio u o. proboszcza. Zapisy trwają do końca października. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii oraz w gablocie.
  5. Od jutra 19 września wznawia działalność świetlica parafialna dla dzieci, a w niej zajęcia z ceramiki, bajkoterapia, zajęcia plastyczne, gry i zabawy. Zapraszamy dzieci od 5. roku życia. Świetlica czynna od poniedziałku do piątku od 14.30.
  6. Po Mszy Św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  7. W tym tygodniu naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. s. Anna Kabulska, l. 67 z Serok Wsi oraz śp. Grzegorz Guzik l. 71 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…