1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek Święto Nawiedzenia NMP, w środę wspomnienie św. Justyna, w piątek wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy. W sobotę przypada 34. roczn. konsekracji Pasterza naszej Archidiecezji Ks. Kard. Kazimierza Nycza.
 2. Zapraszamy dziś o godz. 19.00 na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie przed Najświętszym Sakramentem. Na koniec kapłani udzielą indywidualnego błogosławieństwa wszystkim obecnym.
 3. We wtorek o godz. 18.00 odbędzie się poświęcenie pól w Topołowej. Będziemy prosić Boga o dobre urodzaje i szczęśliwe zbiory.
 4. Od środy rozpoczynamy Nabożeństwa Czerwcowe. W niedziele będą one sprawowane o godz. 17.00, w tygodniu – po Mszy wieczornej ok. 18.30 a w soboty w Kaplicy św. Maksymiliana o godz. 17.30.
 5. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: w I czwartek miesiąca Msza św. o godz. 18.00 a po niej na godzinna adoracja w intencji powołań.
  W I piątek spowiedź dla dzieci o godz. 16.30 a o 17.00 Msza św. Tego dnia udamy się z posługą do chorych naszej parafii. Msza święta w Budkach Piaseckich o godz. 17.00.
 6. W piątek od godz. 19.00 w Kaplicy św. Maksymiliana czuwanie modlitewne.
  W sobotę spotkanie „Oddaj się Maryi”. O godz. 9.30 w sali św. Bonawentury konferencja i świadectwa. O godz. 11.00 Msza św. z zawierzeniem i nabożeństwo wynagradzające. W tym dniu będziemy gościć jubilatów 50-lecia kapłaństwa oraz Prowincjała o. Grzegorza Bartosika i nasze Wyższe Seminarium Duchowne
  z Łodzi. Po nabożeństwie możliwość ciepłego posiłku i o godz. 14.00 konferencja Ewy Liegman pt.: „Przyjęcie daru życia, towarzyszenie w odchodzeniu”.
 7. Od zeszłego piątku trwamy w nowennie i przygotowujemy się na przyjęcie Ducha Świętego Pocieszyciela. W sobotę w Wigilię Zesłania Ducha Świętego wieczorne czuwanie będzie miało formę modlitwy różańcowej: rozpoczęcie
  o godz. 21.00 a zakończenie Mszą o północy.
 8. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy świętej o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie wszystkich członków Żywego Różańca
  w dolnym kościele. Prosimy, by jak najliczniej przybyć. Tego dnia obchodzić będziemy Święto Dziękczynienia i zbierana będzie ofiara do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp.  Hanna Kuśmider, 69 l. z Teresina i śp. Jerzy Wiśniewski, l. 53 z Paprotni. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…