1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Koletę, w czwartek – św. Scholastykę.
  2. W piątek we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 11.00 udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych, a na zakończenie Mszy – błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.
  3. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Odwiedziliśmy 1892 domy (69%); 135 rodzin wcześniej zgłosiło, iż z powodu pandemii chciałoby przenieść wizytę na inny termin (5%), 655 mieszkań zastaliśmy zamkniętych (24%), zaś 45 domów nie życzyło sobie obecności kapłana (2%). Serdecznie dziękujemy za ten wspólny czas i możliwość spotkania w waszych domach. Dziękujemy z serca za złożone ofiary, za życzliwość i cenne uwagi. Gorące wyrazy wdzięczności kierujemy też do wszystkich kierowców, którzy przybyli, by zawieźć nas na wizytę duszpasterską.