1. Dzisiaj przypada 9. rocznica śmierci Ks. Kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Franciszka Salezego, we wtorek – święto Nawrócenia św. Pawła, w środę – świętych Tymoteusza i Tytusa, w piątek – św. Tomasza z Akwinu.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  4. W przedsionku Bazyliki wystawiony jest kosz, do którego można wrzucać palmy poświęcone ubiegłego roku w Niedzielę Palmową. Zostaną one spalone a popiół z nich posłuży do posypania głów w Środę Popielcową.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Zofia Kowalska, l. 101 z Paprotni, śp. Tadeusz Walczak, l. 85 z Serok Parceli i śp. Władysława Kierzkowska, l. 86 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…