1. Dzisiaj nie będzie Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie.
  2. Do jutra będzie można oglądać żywą szopkę ze zwierzętami, zaś szopka tradycyjna będzie do 2 lutego.
  3. W Sylwestra Mszą św. o godz. 18.00 zakończymy Rok Pański 2021; po niej zostanie odprawione nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Tego wieczoru odbędzie się również czuwanie modlitewne. Rozpoczęcie o 19.00 w kaplicy św. Maksymiliana, o godz. 22.00 w Bazylice medytacja maryjna przed Najświętszym Sakramentem i Msza św. o godz. 23.15.
  4. W sobotę 1 stycznia Uroczystość Świętej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy świętych niedzielny. Tego dnia też spotkanie „Oddaj się Maryi”. O godz. 11.00 w sali św. Bonawentury konferencja, świadectwo Marty Przybyły z fundacji Tota Tua, o godz. 13.00 w Bazylice Msza św. z zawierzeniem pod przewodnictwem prowincjała o. Grzegorza Bartosika i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 10.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  6. Dnia stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Zwracamy się z prośbą do Parafian o pomoc w przeprowadzeniu Kolędy wzorem lat ubiegłych. Osoby, które w tym roku wolałyby w niej nie uczestniczyć ze względu na chorobę lub po prostu obawiając się zarażenia, prosimy, aby zgłosiły to telefonicznie lub mailowo do kancelarii. Prosimy, by dzwonić do kancelarii w godz. 10.30-12.00. Msza święta transmitowana z błogosławieństwem domów dla tych osób będzie 2 lutego o godz. 18.00.
  7. Przez cały styczeń kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku jedynie przed południem w godz. 9.00-10.30.
  8. Program Kolędy jest umieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii. Jest on również wyłożony w formie broszury na stolikach pod chórem.