1. Dzisiaj po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek w ramach pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.
 2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – św. Ambrożego.
 3. W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – patronalne święto naszej parafii, klasztoru i Rycerstwa Niepokalanej. Uroczystej Mszy świętej odpustowej o godz. 11.00 przewodniczył będzie JE Ks. Bp Romuald Kamiński, ordynariusz warszawsko-praski. W czasie Mszy śluby wieczyste złoży br. Paweł Smutek a br. Feliks Grabowiec będzie obchodził 65-lecie życia zakonnego. Wtedy też odczytaniem aktu poświęcenia Matce Bożej uroczyście zakończymy 33-dniowe rekolekcje „beatyfikacja33”. Po Eucharystii w ramach Godziny Łaski przed Najświętszym Sakramentem odmówimy różaniec. Ponadto w tym dniu odprawione zostaną Msze święte o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00 i 18.00, a w kaplicy w Budkach Piaseckich o godz. 00.
 4. W sobotę Mszą o godz. 11.00 rozpocznie się spotkanie formacyjne dla kobiet.
 5. Za tydzień podczas Mszy o 10.00 nastąpi zaprzysiężenie Rady Parafialnej.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy przed Bazylikę w godz. 9.30-14.15 na kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci ze świetlicy parafialnej. Dla każdego przewidziana jest ciepła herbata i coś słodkiego.
 7. Msze św. roratnie w dni powszednie o godz. 7.00.
 8. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mężczyzn do kontynuowania budowy szopki przy domu parafialnym.
 9. Pobłogosławione opłatki wigilijne są do nabycia w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. W przedsionku Bazyliki można nabywać świece Caritas na stół wigilijny.
 10. Przez cały Adwent przy ołtarzu św. Antoniego będzie ustawiony kosz na produkty spożywcze i artykuły chemiczne dla osób potrzebujących z naszej parafii.
 11. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Szczegóły akcji znajdują się na bombkach na choince, które można ze sobą wziąć, oraz na stronie internetowej parafii.
 12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana: śp. Robert Pożarski, l. 56 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…