• 21 stycznia we wtorek: Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy;
  • 24 stycznia w piątek: Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  • 25 stycznia w sobotę: Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła;

1. 25 stycznia w sobotę o godz. 9.00 w kaplicy św. Maksymiliana sprawowana będzie Msza św. w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe i wspólne śpiewanie kolęd. Zapraszamy wszystkich chętnych. Natomiast o godz. 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie dorosłych Rycerzy Niepokalanej.
  2. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18.00 i na nabożeństwie po Mszy św. modlić się będziemy o łaskę uzdrowienia duszy i ciała.
  3. Szkoła Podstawowa i OSP w Paprotni, zapraszają na bal charytatywny dla ratowania życia i zdrowia Mai Kapłon, mieszkanki naszej gminy. Szczegóły na plakacie w gablocie przed bazyliką.
  4. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Barbara Pietrusiewicz l. 85 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…