Wszystkim naszym Parafianom i gościom Niepokalanowa składamy najlepsze życzenia:

W tę noc, gdy Niebo połączyło się z ziemią, gdy Niebiosa wydały Rosę Sprawiedliwości, gdy spełniły się zapowiedzi Proroków, gdy przedwieczne Słowo stało się Ciałem, gdy nieogarniony Bóg pozwolił się zamknąć w łonie Dziewicy – na świat pogrążony w grzechu, obficie rozlała się łaska. Bóg w niepojętej miłości obdarował człowieka samym sobą pozwalając zakosztować mu szczęścia aniołów.

Niech w tym czasie radości będzie dane nam wszystkim zaznać tego szczęścia, na nowo zachwycić się prostotą żłóbka i bogactwem Jezusowego ubóstwa.

Życzymy Wam pokoju, który nigdy się nie kończy; radości płynącej z samego serca Bożego, miłości, która potrafi wszystko pokonać i szczęścia, które jest darem samego Boga.

Duszpasterze parafii