Święta RodzinaW czwartek – 31 grudnia Mszą św. o godz. 18:00 zakończymy Rok Pański 2015. Po Mszy św. zostanie odprawione nabożeństwo dziękczynno-błagalne i odśpiewamy dziękczynne „Ciebie Boga wysławiamy”. W godzinach od 22:00 do 24:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i możliwość osobistej modlitwy. Zapraszamy na adorację i do udziału we wspólnym dziękczynieniu za otrzymane łaski w minionym roku. O północy o godz. 24:00 Mszą św. rozpoczniemy Nowy Rok 2016.

W I piątek, 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i pierwszy dzień Nowego Roku. Msze św. w porządku niedzielnym. Z racji uroczystości do chorych udamy się 8 stycznia. Jako wierzący chrześcijanie rozpocznijmy Nowy Rok z Bogiem uczestnicząc we Mszy św.

W I sobotę miesiąca 2 stycznia w kaplicy – sanktuarium św. Maksymiliana o godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi.

Jutro rozpoczniemy wizytę duszpasterską rodzin naszej parafii. Plan kolędy jest umieszczony na stronie internetowej naszej parafii oraz został wydrukowany i jest wyłożony na stoliku przy wyjściu z bazyliki. Zwracamy się z prośbą do parafian o pomoc w przeprowadzeniu kolędy, jak to było w latach ubiegłych. Za przyjęcie nas, Waszych duszpasterzy, w swoich rodzinach już dziś składamy serdeczne: Bóg zapłać!

Dziś podczas Mszy św. o godz. 18:00 i na nabożeństwie po Mszy św. modlić się będziemy o łaskę uzdrowienia duszy i ciała. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

W związku z prośbą naszego Arcypasterza Kazimierza Kard. Nycza, zapraszamy 28 grudnia na Mszę św. o beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kard. Wyszyńskiego.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Marian Kubis, l. 85 z Serok Parceli i śp. Mieczysław Łasica, l. 79 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…