1. Jutro, w Niedzielę Świętej Rodziny podczas Mszy o godz. 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00 będzie możliwość wzięcia udziału w obrzędzie odnowienia ślubowania małżeńskiego. Tego dnia nie będzie Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie.
  2. Żywą szopkę ze zwierzętami będzie można oglądać do poniedziałku włącznie, zaś szopka tradycyjna będzie do 2 lutego.
  3. Dnia stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Zwracamy się z prośbą do Parafian o pomoc w przeprowadzeniu Kolędy wzorem lat ubiegłych. Osoby, które w tym roku wolałyby w niej nie uczestniczyć ze względu na chorobę lub po prostu obawiając się zarażenia, prosimy, aby zgłosiły to telefonicznie lub mailowo do kancelarii. Prosimy, by dzwonić do kancelarii w godz. 10.30-12.00.
  4. Przez cały styczeń kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku jedynie przed południem w godz. 9.00-10.30.
  5. Program Kolędy jest umieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii. Jest on również wyłożony w formie broszury na stolikach pod chórem.
  6. W czasie Adwentu parafialna „Caritas” prowadziła zbiórkę darów dla osób potrzebujących z naszej parafii oraz przeprowadzona została zbiórka w ramach akcji „Paczuszka dla maluszka”. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem niezwykłej hojności darczyńców. W imieniu wszystkich obdarowanych składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

Życzenia

Wszystkim drogim Parafianom, Pielgrzymom i Sympatykom Niepokalanowa składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne! Niech Pan Jezus nowonarodzony wniesie w Wasze rodziny pokój, miłość i silną wiarę. Niech Święta Rodzina błogosławi Wam na czas wspólnego spotkania przy świątecznym stole.