• To wydarzenie minęło.

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego – 25 marca 2021, godz. 11.00 i 18.00

26 marca 2021

W czwartek 25 marca obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy Świętych o godz. 11.00 i 18.00 będzie możliwość przystąpienia do dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego. Podczas tych Mszy świętych chętni złożą uroczystą deklarację, że przez kolejne 9 miesięcy (czyli do 25 grudnia) będą codziennie odmawiać jedną dziesiątkę różańca i modlitwę w intencji poczętego dziecka, którego imię jest jedynie Bogu wiadome, a którego życie jest zagrożone przez chęć dokonania na nim aborcji.

Foldery z tekstem modlitwy adopcyjnej oraz z zasadami przystąpienia do duchowej adopcji a także darmowe materiały pro-life, które otrzymaliśmy od Fundacji Małych Stópek, znajdują się w Bazylice pod chórem oraz w Kaplicy św. Maksymiliana.

Więcej o działalności Fundacji Małych Stópek można znaleźć tu: https://fundacjamalychstopek.pl

Data:

Data: