• To wydarzenie minęło.

Otwarcie Bramy Miłosierdzia

13 grudnia 2015 @ 10:00 - 11:30

8 grudnia Ojciec Święty Franciszek otworzy Bramę Miłosierdzia, inaugurując w ten sposób Rok Miłosierdzia. Otwarcie Bramy Miłosierdzia w katedrach diecezjalnych, a także w kościołach wyznaczonych przez naszego Kardynała nastąpi w niedzielę 13 grudnia. Z radością informujemy, że nasza niepokalanowska Bazylika została wskazana jako kościół stacyjny w tym nadzwyczajnym jubileuszu. W związku z powyższym w III Niedzielę Adwentu, na Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się obrzęd otwarcia Bramy Miłosierdzia. Rozpoczęcie obrzędów nastąpi przed Bazyliką, dlatego prosimy o zgromadzenie się w tym dniu naszych parafian wyjątkowo na zewnątrz kościoła. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian i gości do uczestnictwa w tym obrzędzie. Za nawiedzenie naszej świątyni będzie można uzyskać odpust zupełny. Ufamy, że wiele osób przeżyje tutaj czas swojego pojednania się z Bogiem.

Data:
13 grudnia 2015