• To wydarzenie minęło.

Mazowsze w Niepokalanowie – koncert kolęd i pastorałek on-line

9 stycznia 2021 @ 19:00 - 20:30

Pragniemy zaprosić na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Mazowsze. Koncert odbędzie się w sobotę 9 stycznia o godz. 19.00. Ze względu na pandemię i panujące ograniczenia koncert musi odbyć się bez publiczności. Będzie go można wysłuchać na żywo w Radiu Niepokalanów lub obejrzeć na kanale NIEPKALANOW.TV na YouTube.

Wydarzenie to wpisuje się w rozpoczęcie obchodów 100-lecia powstania „Rycerza Niepokalanej”. W piątek 8 stycznia – w 127. rocznicę urodzin św. Maksymiliana Kolbe – o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. rozpoczynająca czas przygotowań do tej wielkiej rocznicy. Pod przewodnictwem Wikariusza naszej Prowincji o. Mirosława Bartosa będziemy modlili się w intencji dzieła, jakim jest „Rycerz Niepokalanej”, za wszystkich czytelników tak zmarłych jak i żyjących, a także o dalszy rozwój pisma, które zapoczątkował św. Maksymilian.

Data:
9 stycznia 2021