Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Ekstremalna Droga Krzyżowa Niepokalanów 1.04.2022

1 kwietnia @ 20:00 - 2 kwietnia @ 06:00

Szczegółowe informacje dostępne TUTAJ

Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 20.00 w bazylice e Niepokalanowie.

Od godz. 19.30 będzie okazja do nabycia pakietów startowych .Trasa mierzy 43 km, 5 km to drogi gruntowe i polne, a 38 km to drogi asfaltowe o niskim natężeniu ruchu drogowego. Po drodze dwa razy przechodzimy przez trasę kolejową Sochaczew-Warszawa oraz dwa razy przez ruchliwą trasę Poznań-Warszawa. W wyżej wymienionych miejscach prosimy zachować szczególną ostrożność.

Trasa EDK przeznaczona jest dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie i przyzwyczajonych do długiego marszu. Trzeba pamiętać, że trasa pokonywana nocą jest bardziej męcząca, niż w dzień i należy się do niej przygotować fizycznie i psychicznie. Zabierz napoje i jedzenie, dobre buty, kurtkę przeciwdeszczową, latarkę z zapasowymi bateriami i naładowany telefon komórkowy.
Samochód można zostawić na parkingu przy Bazylice w Niepokalanowie. Można też skorzystać z dogodnego dojazdu kolejami mazowieckimi w kierunku Warszawy i Łowicza
Na EDK każdy uczestnik idzie na własną odpowiedzialność. Osoby promujące udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej nie zapewniają powrotów, ani innej pomocy. Nie są w sensie prawnym organizatorami wyprawy. Zgodnie z prawem przejście ma charakter prywatnego, długiego spaceru. Bezpieczeństwo na trasie w głównej mierze zależy od nas samych.

Szczegóły

Start:
1 kwietnia @ 20:00
Koniec:
2 kwietnia @ 06:00

Miejsce

Bazylika NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask
Kolbego 5
Niepokalanów, Polska
+ Google Map

Szczegóły

Start:
1 kwietnia @ 20:00
Koniec:
2 kwietnia @ 06:00

Miejsce

Bazylika NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask
Kolbego 5
Niepokalanów, Polska
+ Google Map
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie