1. Tydzień temu zbieraliśmy ofiary do puszek na zakup produktów żywnościowych na poczęstunek dla pielgrzymów z Ełku i Warszawy. Zebraliśmy 4083 zł. Dziękujemy za otwarte serce.
  2. Wszystkich, którzy pragną włączyć się we wspólne pielgrzymowanie z naszej parafii w grupie brązowej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej, informujemy, że zapisy dokonują się jedynie za pośrednictwem strony www.wapm.waw.pl. Szczegóły również na stronie internetowej naszej parafii.
  3. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone podczas zbiórki przed dwoma tygodniami na rzecz naszej franciszkańskiej rozgłośni Radia Niepokalanów. Została zebrana kwota w wysokości 7.631,68 zł. Jesteśmy wdzięczni za okazywaną pomoc, wrażliwość i otwartość. Z wyrazami wdzięczności – wspólnota Radia Niepokalanów.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy o 10.00 odbędzie się spotkanie Żywego Różańca w domu parafialnym. 1 sierpnia z racji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego pamiętajmy w modlitwie o poległych Powstańcach.
  5. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki „Zaułek Aniołów” znajdującej się za domem parafialnym.
  6. Trwają prace remontowe w kaplicy na cmentarzu parafialnym. Zwracamy się do Parafian i osób związanych z Niepokalanowem o wsparcie finansowe. Ofiary na ten cel można składać w kancelarii parafialnej bądź dokonując przelewu na konto parafialne. Szczegóły znajdują się na ulotkach wyłożonych pod chórem.
  7. Dzisiaj po wszystkich Mszach Świętych zbierane będą ofiary do puszki dla poszkodowanych w wyniku powodzi i nawałnic w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.
  8. Za chwilę będzie odmówiona modlitwa błogosławieństwa kierowców i pojazdów a bezpośrednio po Mszach nastąpi pokropienie pojazdów wodą święconą na parkingach przy domu parafialnym i przed Bazyliką.