Dom Parafialny w Niepokalanowie odwiedził wielki orszak świętych: Przybyli m. in. św. Królowa Jadwiga, św. Kinga, Św. Klara, św. Matka Teresa, św. Maryja, św. Mateusz, św. Franciszek z Asyżu, św. Faustyna, Archanioły oraz Anioły. Okazją był „Bal wszystkich świętych”, który odbył się w poniedziałek, 30 października.

W związku z coraz większą popularnością dnia Halloween, które według nauki Kościoła niesie ze sobą niebezpieczeństwo ośmieszania wartości życia duchowego i pozagrobowego, duszpasterze Parafii Niepokalanów po raz kolejny zorganizowali bal, którego głównymi bohaterami były dzieci przeprane za postaci świętych Kościoła katolickiego. Dzieci bardzo chętnie i wiarygodnie odtwarzały swoje postaci, a nad całością dobrej zabawy czuwał „Dj Seba” (o. Sebastian Bielski) oraz o. Tomasz Szok, Siostry Franciszkanki od Miłości i Pokuty oraz Siostry Rycerki Niepokalanej.