Po zakończonej Mszy św. wieczornej z niepokalanowskiej bazyliki wyruszyła procesja Drogi Krzyżowej. Trasa tegorocznej Drogi Krzyżowej wiodła następującymi ulicami: o. Maksymiliana Kolbego, Srebrną, Krańcową, Perłową, Cichą, Cmentarną na plac przed bazyliką. Poszczególne stacje drogi krzyżowej sugestywnie przedstawiła 1 Drużyna Harcerska im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie. Krzyż niosły grupy parafialne, skauci i młodzież. Nabożeństwu Drogi Krzyżowej przewodniczył o. Andrzej Sąsiadek, proboszcz. Śpiewom przewodniczył p. Paweł Ambroziak, organista wraz z chórem i orkiestrą dętą naszej parafii. Na zakończenie nabożeństwa Drogi Krzyżowej, która zakończyła się przy pomniku św. Maksymiliana Marii Kolbego obok bazyliki, o. Proboszcz podziękował wszystkim obecnym zakonnikom, siostrom zakonnym i parafianom za liczy udział w nabożeństwie i udzielił wiernym kapłańskiego błogosławieństwa.