Trasa pełna

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [566.43 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [742.72 KB]

Poziom trudności

Proste i monotonne odcinki asfaltowe oraz błotniste i podmokłe drogi polne.

Trasa

Piasecznica, Witoldów, Mikołajew, Kawęczyn, Szymanów, Kaski, Regów, Cegłów, Boża Wola, Bramki, Nowy Łuszczewek, Pawłowice Maszna, Paprotnia

Informacje dodatkowe o trasie

Rozpoczynamy indywidualnie przy Bazylice w Niepokalanowie.

Trasa mierzy 43 km, 5 km to drogi gruntowe i polne, a 38 km to drogi asfaltowe o niskim natężeniu ruchu drogowego. Po drodze dwa razy przechodzimy przez trasę kolejową Sochaczew-Warszawa oraz dwa razy przez ruchliwą trasę Poznań-Warszawa. W wyżej wymienionych miejscach prosimy zachować szczególną ostrożność.

Trasa EDK przeznaczona jest dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie i przyzwyczajonych do długiego marszu. Trzeba pamiętać, że trasa pokonywana nocą jest bardziej męcząca, niż w dzień i należy się do niej przygotować fizycznie i psychicznie. Zabierz napoje i jedzenie, dobre buty, kurtkę przeciwdeszczową, latarkę z zapasowymi bateriami i naładowany telefon komórkowy. Samochód można zostawić na parkingu przy Bazylice w Niepokalanowie. Można też skorzystać z dogodnego dojazdu kolejami mazowieckimi w kierunku Warszawy i ŁowiczaNa EDK każdy uczestnik idzie na własną odpowiedzialność. Osoby promujące udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej nie zapewniają powrotów, ani innej pomocy. Nie są w sensie prawnym organizatorami wyprawy. Zgodnie z prawem przejście ma charakter prywatnego, długiego spaceru. Bezpieczeństwo na trasie w głównej mierze zależy od nas samych.

Zarejestruj się