1. Dzisiaj po wszystkich Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes. Puszki znajdują się na balaskach przy ołtarzu.
 2. Zapraszamy dzisiaj o godz. 18.00 na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie.
 3. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30; zaś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.00.
 4. Jutro rozpoczynają się wielkopostne rekolekcje dla Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia
  w Teresinie. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w tym czasie w intencji młodzieży.
 5. W I piątek spowiedź dla dzieci o godz. 16.30 a o 17.00 Msza św. Tego dnia udamy się z posługą do chorych naszej parafii. Msza święta z racji I piątku miesiąca dla wiernych w Budkach Piaseckich o godz. 17.00.
 6. W piątek w kaplicy św. Maksymiliana odbędzie się czuwanie modlitewne przed pierwszą sobotą. Początek o 19.00, w programie adoracja z modlitwą różańcową, a o 21.10 Msza św.
 7. W sobotę odbędzie się Spotkanie „Oddaj się Maryi”. O 9.30 w sali św. Bonawentury konferencja oraz świadectwa. O 11.00 w Bazylice Msza św. z zawierzeniem oraz nabożeństwo wynagradzające. Następnie możliwość gorącej zupy. O 14.00 w sali św. Bonawentury świadectwo p. Wojciecha Modesta Amaro, znanego restauratora. Zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Misje Święte, które poprowadzą ojcowie dominikanie. Program Misji znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii. Zachęcamy do modlitwy o obfite owoce tego czasu łaski.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w Domu Parafialnym.
 10. Za dwa tygodnie odbędzie się spotkanie inauguracyjne osób odpowiedzialnych za wieczystą adorację. W piątek 8 marca o godzinie 17.00 w domu parafialnym spotkanie organizacyjne dla wszystkich koordynatorów. W sobotę 9 marca o godz. 9.00 w Sali Misterium Męki Pańskiej spotkanie organizacyjne dla wszystkich uczestników, przekazanie materiałów, wyjaśnienie zasad itp., a podczas Mszy św. o 11.00 poświęcenie Księgi Adorujących.
 11. W piątek 15 marca o godz. 20.00 w Bazylice zostanie odprawiona Msza Święta
  z błogosławieństwem dla uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
 12. Kosz na produkty spożywcze i chemiczne dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii jest wystawiony przy ołtarzu św. Antoniego. Rozdzielaniem tych darów zajmie się parafialny Zespół Caritas.
 13. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do oznaczonej puszki przy wyjściu
  z Bazyliki.
 14. Na balustradzie przy ołtarzu znajdują się karteczki z imionami kapłanów z naszej parafii. Zachęcamy do wzięcia po Mszy jednej karteczki i odmawiania codziennie przez miesiąc dowolnie wybranej modlitwy za wylosowanego ojca.
 15. O. Alexey z Kazachstanu dziękuje za wielką hojność wiernych przy naszej Bazylice dla misji
  w Kazachstanie. W ubiegłą niedzielę zostało zebranych 44028 zł
 16. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
 17. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Magdalena Dylewska, l. 38 z Granic. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…