1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w czwartek Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego i w sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours.
  2. W sobotę 11 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny z okazji Święta Niepodległości.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy do sali św. Bonawentury na spotkanie z Witoldem Gadowskim – cenionym reporterem, dziennikarzem i publicystą. W ramach spotkania odbędzie się również promocja książki pt. „Obrona świata”. Wstęp wolny.
  4. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w dni powszednie przez cały listopad podczas nabożeństwa o godz. 17.30 oraz w ich intencji odprawiane są Msze święte o godz. 18.00.
  5. Przypominamy, że w dniach 1 – 8 listopada można zyskać odpust zupełny nawiedzając cmentarz, odmawiając modlitwę i przyjmując Komunię św.
  6. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  7. OGŁOSZENIE O. REDAKTORA „RYCERZA NIEPOKALANEJ”