1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Małgorzaty z Kortony, we wtorek Uroczystość św. Andrzeja Boboli patrona Polski, w środę wspomnienie św. Paschalisa Baylona, w czwartek wspomnienie św. Feliksa z Cantalice, w sobotę wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. Zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 13.00 i koncert maryjny Warszawskiego Chóru Polonia pod dyrekcją Zbigniewa Szablewskiego.
 3. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.
 4. W sobotę o godz. 9.00 będzie sprawowana Msza święta w Kaplicy
  św. Maksymiliana w intencji Radia Maryja, TV Trwam i naszej Ojczyzny.
 5. W sobotę zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. Tym razem zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i modlitwy w różnych sytuacjach życiowych. Początek modlitwy o godz.19.30 w domu parafialnym.
 6. W sobotę zapraszamy na Małżeńską Krucjatę Różańcową, którą poprowadzą Sławomir Kostrzewa i s. Bartłomieja Sobczyk. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 19.00 w Bazylice. Spotkanie zakończy się Mszą świętą
  w niedzielę o godz. 6.00. Szczegółowy program na stronie niepokalanow.pl
 7. W przyszłą niedzielę grupa dzieci klas czwartych podczas Mszy św.
  o godz. 11.30 będzie przeżywać uroczystość rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź święta dzieci i rodziców w sobotę o godz. 14.00. Prosimy wiernych, którzy uczestniczą we Mszy św. o godz. 11.30, a nie są związani z tą uroczystością, aby uczestniczyli we Mszy św. o innej godzinie.
 8. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
 9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Iwona Bednarz, l. 62 z Teresina, śp. Krystyna Stychlerz, l. 82 z Granic i śp. Tadeusz Pietrzak, l. 79 z Topołowej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…