1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich; we wtorek św. Antoniego, opata, w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę św. Agnieszki.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się koncert kolęd prawosławnych w wykonaniu Chóru Kameralnego „Capella Musicae Antiquae Orientalis” z Poznania pod dyrekcją prof. Leona Zaborowskiego.
  3. Od środy rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W sobotę obchodzić będziemy Dzień Babci a w niedzielę – Dzień Dziadka. Z tej okazji wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.
  5. W najbliższą sobotę w Kaplicy św. Maksymiliana o godz. 9.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i naszej Ojczyzny.
  6. Przez cały styczeń kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku jedynie przed południem w godz. 9.00-10.30.
  7. Na internetowej stronie parafii opublikowana została pierwsza część trasy peregrynacji Ikony św. Józefa. Zapraszamy mieszkańców Teresina i Teresina-Gaju o zapoznanie się z nią.
  8. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Marek Babulewicz, l. 64 z Serok Parceli, śp. Zbigniew Felczak, l. 69 z Serok Parceli i śp. Stanisław Jagiełło, l. 69 z Serok Parceli. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…