1. Dziś o 19.00 w kaplicy św. Maksymiliana odbędzie się czuwanie przed pierwszą sobotą. W programie: adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec i Msza św.
  2. Jutro odbędzie się spotkanie Oddaj się Maryi. O godz. 9.30 w sali św. Bonawentury konferencja i świadectwa, o 11.00 Msza św. z zawierzeniem wszelkich spraw Maryi, następnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i przyjęcie do MI. O 14.00 konferencja p. Jacka Pulikowskiego nt. Jak pokonać kryzys w małżeństwie?
  3. Także jutro od godz. 19.00 w Bazylice odbędzie się Noc Walki DuchowejDruga edycja Małżeńskiej Krucjaty Różańcowej, w intencji ratowania małżeństw i rodzin pod przewodnictwem Dominika Chmielewskiego. Zakończenie Mszą świętą w niedzielę o godz. 6.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy, w sposób szczególny małżeństwa.
  4. W niedzielę o 10.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy za śp. papieża Benedykta XVI, którego pogrzeb odbył się wczoraj. Po Mszy spotkanie opłatkowe Wspólnoty Żywego Różańca w restauracji „u Braci”.
  5. W niedzielę obchodzimy 129. rocznicę urodzin i chrztu św. Maksymiliana Marii Kolbego. Z tej okazji podczas Mszy św. o godz. 10.00 w Bazylice będzie modlił się z nami zespół „Promyczki Dobra” z Nowego Sącza, który wystąpi także z koncertem kolęd. Podczas Mszy św. o godz. 11.30 Słowo Boże wygłosi ks. Andrzej Mulka, dyr. Wydawnictwa Promyczek. Po zakończeniu Mszy św. dla dzieci, czyli ok. 12.30 w sali św. Bonawentury odbędzie się premiera filmu dla dzieci pt. „Szalony Maks” zrealizowanego przez Bielskie Studio Filmów Rysunkowych. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci.
  6. Zapraszamy do wspólnego kolędowania wraz z kapelą góralską Ondraszki ze Szczyrku. Odbędzie się ono w Bazylice w niedzielę o godz. 17.00.