1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie NMP Królowej; w środę – święto św. Bartłomieja, Apostoła; w czwartek – wspomnienie św. Ludwika; w piątek – Uroczystość NMP Częstochowskiej (tego dnia można spożywać pokarmy mięsne); w sobotę – wspomnienie św. Moniki.
  2. W ramach Wielkiego Zawierzenia dzisiaj o 16.00 Msza św. z nauką, Różaniec i konferencja Patrycji Hurlak o Eucharystii. Jutro zakończenie – Różaniec o 17.15, Msza św. z nauką i druga część konferencji Patrycji Hurlak.
  3. W sobotę o godz. 8.00 w Kaplicy Sanktuarium św. Maksymiliana będzie sprawowana Msza święta w intencji Radia Maryja, TV Trwam i naszej Ojczyzny.
  4. W dniach 25-29 sierpnia w Niepokalanowie odbędzie się Rekolekcyjne Spotkanie Młodych – Max Festiwal. Temat tegorocznego spotkania brzmi: Drzewo życia. Więcej informacji na stronie internetowej: maxfestiwal.pl.
  5. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Barbara Kiełczewska, l. 72 z Teresina, śp. Andrzej Wojciechowski, l. 67 z Serok Wsi oraz śp. Andrzej Cegliński, l. 62 z Kask. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…