1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka z Asyżu, we wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, w czwartek wspomnienie św. Filipa Neri, w sobotę wspomnienie bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
  2. W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 młodzież naszej parafii otrzyma z rąk J. E. Ks. Bpa Rafała Markowskiego sakrament bierzmowania. Spowiedź dla kandydatów, świadków i rodziców we wtorek od godz. 18.00 w dolnym kościele. Polecamy ich naszej modlitwie.
  3. W czwartek przypada Dzień Matki. Wszystkim mamom życzymy wielu łask Bożych i szczególnej opieki Maryi Niepokalanej.
  4. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.
  5. W sobotę odbędzie się Dzień Skupienia dla sióstr zakonnych, osób duchownych i świeckich, które prowadzi o. Korbinian Brandmaier z Austrii. W programie: o godz. 9.30 adoracja w kaplicy św. Maksymiliana, o godz. 10.15 i 11.45 dwie konferencje: o godz. 15.00 Koronka i o godz. 16.00 Msza św. Do udziału w tym dniu zapraszamy siostry zakonne i osoby świeckie.
  6. W sobotę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie Rycerzy Niepokalanej.
  7. Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp.  Andrzej Przygoda, l. 78 z Paprotni, śp. Halina Rożek, l. 93 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…