1. Przypominamy o spotkaniu organizacyjnym dla kandydatów do bierzmowania uczniów klas ósmych szkół podstawowych w Teresinie, Paprotni i Budkach Piaseckich odbędzie się ono za tydzień w niedzielę 26 września. Rozpocznie się Mszą świętą o godz. 19.00 w bazylice, podczas której młodzież złoży deklaracje przystąpienia do sakramentu bierzmowania. Po Eucharystii spotkanie wraz z rodzicami odbędzie się w domu parafialnym. Natomiast młodzież, która podjęła przygotowania do bierzmowania w zeszłym roku, (obecnie pierwsze klasy szkół średnich) kontynuują przygotowania do bierzmowania od października
  2. W sobotę 25 września w kaplicy św. Maksymiliana o godz. 9.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i naszej Ojczyzny.
  3. Także w sobotę, 25 września, w domu parafialnym o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. A o godz.: 18:00 spotkanie duszpasterstwa małżeństw – serdecznie zapraszamy.
  4. Za tydzień, w niedzielę zapraszamy na Msze św. z modlitwą o uzdrowienie, która będzie sprawowana o godz. 19:00.
  5. W dniach 17-24 października organizujemy pielgrzymkę do Włoch śladami św.
    Pio i ks. Dolindo Ruotolo. W programie również m.in. Rzym, Watykan Neapol, góra Gargano, Lanciano, Manopello, Monte Cassino, wypoczynek nad Adriatykiem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przed bazyliką.
  6. Dziękujemy wszystkim pątnikom za liczny udział we wczorajszej pielgrzymce do Miedniewic jak również wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.
  7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Zofia Klata, l. 74 z Teresina.  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…