1. Przypominamy, że w wakacje kancelaria parafialna we wtorki i czwartki będzie czynna tylko w godz. 9.00-10.00 a w pozostałe dni – bez zmian.
  2. Od najbliższej środy wprowadzamy Nabożeństwo Pierwszych Śród Miesiąca. Jest to dopełnienie pierwszych piątków i sobót, w których czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce NMP. W pierwsze środy modlić się będziemy po Mszy o godz. 18.00 do Przeczystego Serca Św. Józefa. W ołtarzu św. Józefa umieszczona będzie Ikona przedstawiająca Jego Serce, którą wczoraj uroczyście poświęciliśmy. Nabożeństwo zakończone będzie indywidualnym błogosławieństwem ikoną. Zapraszamy, by świętemu Józefowi zawierzać nasze rodziny.
  3. W sobotę odbędzie się Spotkanie Różańca Rodzin. Po  Mszy św. o 11.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu i  różaniec w intencjach Rodzin. W tym samym dniu w bazylice odbędzie się Pielgrzymka Pokutna i czuwanie modlitewne. Odjazd pielgrzymów do Miedniewic o 20.00 spod Domu Parafialnego. Zapisy u Pani Anny Włodarczyk, telefon w gablocie. W Bazylice o 20.30 różaniec, Apel Maryjny, następnie Msza św., Droga Krzyżowa i adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie czuwania Msza św. o godz. 5.45.
  4. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki „Zaułek Aniołów” znajdującej się za domem parafialnym, która jest czynna w każdy weekend od 11.00 do 21.00.
  5. Rozpoczynamy prace remontowe w kaplicy na cmentarzu parafialnym. Wstępnie planujemy wymienić okna, uszczelnić dach, odnowić zakrystię, odświeżyć prezbiterium i ocieplić budynek. Ilość i czas wykonania prac zależy od środków, jakimi będziemy dysponować. Dlatego zwracamy się do Parafian i osób związanych z Niepokalanowem o wsparcie finansowe. Ofiary na ten cel można składać w kancelarii parafialnej bądź dokonując przelewu na konto parafialne. Szczegóły znajdują się na ulotkach wyłożonych pod chórem.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Stanisław Ciesielski, l. 89 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…