1. Nabożeństwo czerwcowe sprawowane jest w Bazylice w niedziele o godz. 17.00, w tygodniu – po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.30 a w sobotę w kaplicy św. Maksymiliana o godz. 17.30. Ze względu na śluby Msze święte z intencjami parafialnymi przyjętymi na soboty o godz. 18.00 będą w czerwcu sprawowane w kaplicy św. Maksymiliana.
  2. W czwartek zostały pobłogosławione pola naszej parafii. Za ofiary złożone z tej okazji składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
  3. W najbliższą sobotę w kaplicy św. Maksymiliana o godz. 8.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i naszej Ojczyzny.
  4. Zapraszamy w najbliższą sobotę na spotkanie kobiet, którego tematem będzie: „Droga serca kobiety – tożsamość, powołanie i misja”. O 11.00 Msza św. i różaniec, od godz. 13.00 dwie konferencje z modlitwą i świadectwami, zakończone Koronką do Bożego miłosierdzia o 15.00. W dniach 23-25 lipca w domu rekolekcyjnym odbędą się też „Rekolekcje wyjścia dla kobiet”. Szczegóły na facebooku: „Świętość w zwyczajności”
  5. W czasie wakacji organizujemy półkolonie „Lato w świetlicy” w dwóch turnusach: od 19. i od 26. lipca. Więcej informacji na facebooku parafii.
  6. Informujemy, iż biskupi polscy, którzy w ubiegłym tygodniu zgromadzili się na Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski, podjęli decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy te zostaną zniesione 20 czerwca.
  7. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki „Zaułek Aniołów”, która jest czynna w każdy weekend od 11.00 do 21.00.