1. Przez kolejne 8 dni po Bożym Ciele Nabożeństwo Czerwcowe będzie połączone z procesją wokół Bazyliki po Mszy o godz. 18.00. W sobotę nabożeństwo i procesja będą w Sanktuarium Św. Maksymiliana o 17.30 a w niedzielę – w Bazylice o 17.00.
  2. W czwartek 10 czerwca o godz. 9.00 zostanie odprawiona w Bazylice Msza św. w intencji rolników, a po Mszy św. nastąpi poświęcenie pól. Osoby zainteresowane poświęceniem pól prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej jutro w godz. między 9.00 a 10.00.
  3. Jutro w I piątek miesiąca spowiedź dla dzieci o godz. 16.30 a o 17.00 Msza św. Tego dnia udamy się z posługą do chorych naszej parafii.
  4. W piątek w kaplicy św. Maksymiliana odbędzie się czuwanie przed Spotkaniem Oddaj się Maryi. Od 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa uwielbienia, Różaniec, apel maryjny, Msza św. około 21.10 i całonocne czuwanie.
  5. W sobotę odbędzie się Spotkanie Oddaj się Maryi. O 9.30 konferencja o zawierzeniu na placu przed ołtarzem polowym. Zawierzenie Maryi na wszystkich Mszach św. Po Mszy św. o 11.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Gościem spotkania będzie marianin ks. Edmund Szaniawski, długoletni egzorcysta z Lichenia, który wygłosi homilie na Mszy św. o 11.00 i konferencję pt. Wokół zagrożeń duchowych o 13.40.