1. Dzisiaj w III Niedzielę Wielkanocy obchodzimy Niedzielę Biblijną. Zachęcamy do osobistej lektury Pisma Świętego oraz do wyeksponowania Biblii na honorowym miejscu w domu.
  2. W piątek 23 kwietnia obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Pamiętajmy w tym dniu, by otoczyć modlitwą naszą Ojczyznę. W ów dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę 24 kwietnia o godz. 8.00 będzie sprawowana Msza święta w kaplicy św. Maksymiliana w intencji Radia Maryja, TV Trwam i naszej Ojczyzny.
  4. Tego też dnia z racji 103. rocznicy święceń kapłańskich św. Maksymiliana odbędzie się Spotkanie Apostolatu Margaretka, wspólnot i osób modlących się za Kapłanów. Spotkanie odbędzie się na placu przed ołtarzem polowym. Początek o godzinie 9.00, w programie Eucharystia, Różaniec w intencji kapłanów, prezentacja wspólnot,  dwie konferencje o. Piotra Cubera z Krakowa. Zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynający 58. Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Tego dnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta, po której przed Najświętszym Sakramentem modlić się będziemy o uzdrowienie duszy i ciała.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Andrzej Klimaszek, l. 61 z Kask i śp. Jadwiga Chojnacka, l. 80 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…